Kupię działki

Sprzedaj nam grunt lub wymień na mieszkanie albo lokal usługowy !

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną, zlokalizowanych w Krakowie, również z problemami.
Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby, które są właścicielami lub współwłaścicielami gruntów, a także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych nieruchomościach na sprzedaż z przeznaczeniem pod inwestycje mieszkaniowe.

Czego szukamy ?

Szukamy działki inwestycyjnej pod zabudowę wielorodzinną, na której będzie można wybudować blok z mieszkaniami. Szukamy też działek, gdzie obok mieszkań można wybudować lokale usługowe. Szukamy najchętniej terenów objętych Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) lub takich w których trwa procedura uchwalania planu. Poszukujemy również działek z wydanymi decyzjami WZ i PNB na budownictwo wielorodzinne. Działki mogą być również z obiektami do wyburzenia.

Wielkość poszukiwanych działek

Nie mniejsze niż 5 arów tj. 500 metrów kwadratowych.

W jakiej lokalizacji szukamy działek ?

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w Krakowie. Najbardziej zależy nam na nieruchomościach zlokalizowanych w centrum/śródmieściu.

Możesz wymienić działkę na mieszkanie lub lokal

Może korzystniej będzie dla Ciebie lub Twoich bliskich wymienić posiadaną nieruchomość na mieszkanie, lokal lub dom. Pomagamy wszystko zorganizować i na pewno dopasujemy coś do Twoich potrzeb.

Czego nie szukamy !

Nie oferujcie nam działek poza Krakowem.

Dla Pośredników

Jeśli posiadasz nieruchomość, która może być dla nas interesująca i spełnia powyższe kryteria napisz do nas. Jeśli masz wiedzę o interesującej nieruchomości, którą możemy nabyć dzięki naszym wspólnym staraniom to też prosimy o kontakt.

Masz informację o atrakcyjnym gruncie?
Napisz do nas!

Formularz kontaktowy